MARCOR PURIFICATION

MARCOR PURIFICATION

Yaklaşık 35 senedir faaliyet gösteren Mar Cor Arıtma (MCP) bir New York firması olan Cantel Medikal Corporation ’a aittir. Menkul Kıymetler Borsası'nda listelenen  şirket (CMN) iş alanı olarak birbiri ile benzer birkaç firmaya daha sahiptir. Bu firmalar filtrasyon üzerine çalışan su arıtma teknolojileri, Minntech filtrasyon teknolojilerinin de dahil olduğu dezenfeksiyon teknolojileri, Mar Cor Servisleri, Biolab ekipmanları, GE medikal su ve Gambro Amerikan medikal su sistemleridir.

Medikal Su Ürünleri Grubu: 35 senden uzun bir süredir 510(k) su arıtma ürünleri ve tıbbi hizmetler için su sağlamaktadır. Müşterileri arasında diyaliz klinikler, hastaneler ve tıbbi araştırma merkezleri bulunmaktadır.

Life Science Ürünleri Grubu30 seneden uzun bir süredir yüksek saflıkta su pazarı için hizmet vermektedir. Müşterileri arasında 1000 den fazla Elektronik laboratuarları, Gıda sanayisi, biyoteknoloji ve ilaç sanayileri vardır.

BioScience Ürünleri Grubu 20 seneden uzun süredir medikal ve endüstriyel sanayisine hizmet vermektedir. Yüksek kalitede filterasyon ve dezenfeksiyon sistemleri sağlamaktadır. Bu ürünler fiber filtreler, soğuk sterilantlar ve kuru sis cihazlarıdır.

ÜRÜNLER:
x Medikal Su Ürünleri
x Sağlık Bilimi Ürünleri
x BioScience Ürünleri
x Fiber Flo ürünleri
x Actrill Ürünleri
x Minncare Ürünleri
x DryFog Sistemi

KULLANIM SEKTÖRLERİ:
x Hemodiyaliz ve sağlık sektörü
x İlaç ve ilaç yan sanayi
x Yarı iletken sanayi
x Laboratuarlar
x Hastaneler
x Nano Teknoloji
x Biyoteknoloji
x Optik